ZAFER SPOR – VEFA SPOR BÖLGESEL AMATÖR LİG

Zafer’e giden 6 Yol.

Spor Toto Bal ligi 9.Grup karşılaşmasında Temsilcimiz Zaferspor rakibi İstanbul Vefaspor’u adeta gole doyurdu.

Atıcılar 3 Sahasında oynanan karşılaşmada Zaferspor mutlak galibiyet paralosu ile çıktığı maçı farklı kazanarak derin bir nefes aldı. Oyunun ilk dakikalarından itibaren rakibine üstünlüğünü hissettiren Kırmızı-Beyazlılar Karşılaşmanın 8.Dakikasında Akın’ın golü ile 1-0 öne geçtiler.

Dakikalar ilerledikçe kanat organizasyonları ile rakibini ceza sahasından çıkartmayan Zaferspor 28.Dakikada Talha ile farkı 2-0 yaptı. Bu dakikadan sonra oyunu orta sahada top yaparak geçiren Kırmızı-Beyazlılar ilk 45 Dakikayı bu skorla tamamladı.

Oyunun ikinci yarısında da etkili futbolunu sürdüren Zaferspor 58.Dakikada Talha kendisinin 2. Takımının üçüncü golünü atarak farkı 3-0, a taşıdı.Rakibine sert giren Vefaspor’lu İshak 66. Dakikada Kırmızıkart görerek takımını 10 kişi bıraktı. Bu dakikadan sonra  Kırmızı-Beyazlılar farkı arttırmak için  rakibine yüklenmeye başladılar.Kanat topları ile rakip ceza sahası içine girmeye çalışan Zaferspor 78.Dakikada Hamdi’nin düşürülmesi ile penaltı kazandı . Penaltı atışı için topun başına geçen Hamdi skoru 4-0 yaptı.

Maçın son dakikalarında ise Oyuna sonradan giren Mustafa 83.Dakikada topu ağlara göndererek takımının 5.golünü attı.5-0  Bir türlü gole doymayan Zaferspor gol perdesini maçın kahramanı Talha 88.dakikada attığı gol ile maçın sonucunu belirledi.6-0

Zaferspor-Vefaspor: 6-0

SAHA: Atıcılar 3

HAKEMLER: Selçuk Keklik (7), Metin Uçar (7), Ahmet Maden (7)

ZAFERSPOR: İlyas (7), Tarıkcan (7), Buğrahan (7), Eren (7), Feyzullah (7), Bakan (7), Hakkı (7), Hamdi (7) (Dk.80 Mustafa 5), Talha (9), Akın (7), Ahmet (5) (Dk.69 Burak 3)

VEFASPOR: Mehmet (3), Musa (3), Muhammed Emin  (3), Fuat (3), Muhammet Ali (3), Çağdaş (3), Alpaslan (3), Samet (3) (Dk.68 Murat 2), İshak (2), Safa (5), Aliberk (3)

GOLLER: Dk.8 Akın,Dk.28-58-88 Talha,Dk.78 (Pen) Hamdi,Dk.83 Mustafa (Zaferspor)

KIRMIZIKART: Dk.66 İshak (Vefaspor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir