U16 1.KÜME NAMIK KEMAL SPOR – GÜRSU BELEDİYE SPOR

N.Kemal ile Gürsu Dostça bitti:1-1

U-16 Yaş 1.Küme 3.Grup maçında Altınova sahasında karşı karşıya gelen Namıkkemal – Gürsu Belediyespor ile 1-1 berabere kalarak puanları paylaştılar.

Atıcılar sahasında karşı karşıya gelen iki takım oyunun ilk yarım saatlik bölümü orta saha mücadelesi içinde geçti. İki takımın geliştirdiği ataklardan gol sesi çıkmayınca ilk yarı golsüz sona erdi.

Oyunun ikinci yarısında daha derli toplu gözüken konuk ekip Gürsu Belediyespor 47.Dakikada Kenan’ın orta sahadan alıp ceza yayı köşesine kadar getirdiği topla attığı nefis şut ağlarla buluştu.1-0

Yediği golden sonra çabuk toparlanan ev sahibi ekip Namıkkemal 59.Dakikada rakip sahada serbert atış kullandı . Buğra’nın kullandığı serbest atışta kaleci topu yumrukladı top kısa düşerek Gürsu Belediyespor’lu defans oyuncusu  Can’ın önüne düştü bu oyuncudan seken top ağlara gitti.1-1

Beraberlik golünden sonra iki takımda bir birlerinin üzerine gitmesine rağmen son vuruşları istedikleri gibi yapamayınca iki takım içinde galibiyet golü bir türlü gelmedi. Karşılaşmara karşılıklı atılan goller ile 1-1 sona erdi.

Namık Kemal-Gürsu Belediyespor:1-1

SAHA: Altınova Tesisleri

HAKEMLER: Gökhan Demir (7), Gökhan Tanoğlu (7), Ertuğrul Duman (7)

NAMIK KEMAL: Hüseyin (7), Cemal (7), Özkan (7), Fuat (7),Enes (7), Buğra (7), Yiğit (7), Kerem (7), Yusuf (7), Mert (7), Emre (7)

GÜRSU BELEDİYESPOR:  Cem (7), Ahmet (7), Alperen (7), Ömer (7), Can (7), Şerif (7), Samet (7), Atakan (7) (Dk.65 Doğanay  2), Arda (7), Kenan (8), Hasan (7) (Dk.64 Umut 2)

GOLLER : Dk.59 Can Kendi kalesine (Gürsu Belediyespor’dan) Dk.47 Kenan (Gürsu Belediyespor)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir