SÜPER AMATÖR KÜME C GRUBU HACIVAT SPOR – KEMERÇEŞME KANARYA SPOR

Hacıvat ,Kanarya’dan  kaçamadı:2-2

Süper amatör küme C-Grubunda orta sıralarda mücadele veren Kemerçeşme Kanaryaspor 2-0 yenik düştüğü  Hacıvatspor maçını  2-2 yapmasını bildi.

Atıcılar 1 Sahasında oynanan karşılaşmada ilk yarıda iki takımda orta saha mücadelesi içinde mücadele verdiler zaman zaman iki takımda pozisyona girmesine rağmen son vuruşları istedikleri gibi yapamayınca gol iki takım içinde bir türlü gelmedi ilk 45 dakikalık bölüm golsüz kapandı.

Oyunun ikinci yarısına fırtına gibi giren Hacıvatspor 50.Dakikada Mustafa’nın attığı gol ile 1-0 öne geçti. Golden sonra ataklarını dahada sıklaştıran Hacıvatspor 60.Dakikada  Volkan ile skoru 2-0 yaptı.

Peş peşe yediği şok gollerin ardından çabuk toparlanan Kemerçeşme Kanaryaspor 65.Dakikada Melih ile skoru 2-1 yaparak beraberlik için atak üstüne atak geliştirmeye başladı. Dakikalar 70.Gösterirken Kemerçeşme Kanaryaspor Erhan ile maçta ve skorda 2-2 lik eşitliği sağladı. Bu dakikadan sonra iki takımın gol girişimleri sonuç vermeyince karşılaşmada 2-2 sona erdi.

Hacıvatspor-Kemerçeşme Kanaryaspor: 2-2

SAHA: Atıcılar 1

HAKEMLER: Alper Cesur (7), Gülşah Nurşen (7), Erdenay Çıtıroğlu (7)

HACIVATSPOR: Demirhan (6), Hakan (6), Ebubekir (6), Abdullah (6), Ferhat (7), Kenan (6), Canberk (6), Halil (6), Volkan (7), Mustafa (7), Sedat (6)

KEMERÇEŞME KANARYASPOR: Anıl (6), Ömer (6), Oğuzhan (6), Alper (5), Cihat (6), Erhan (6), Budak (6), Melih Turan (6), Uğur (6), Okan (6), Melih Beşli (6)

GOLLER: Dk.50 Mustafa ,Dk.60 Volkan (Hacıvatspor) Dk.65 Melih,Dk.70 Erhan (Kemerçeşme Kanaryaspor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir