SÜPER AMATÖR KÜME C GRUBU ELMASBAHÇELER SPOR – GEMLİK SPOR

Elmas’a Gemlik Freni :1-2

Süper amatör küme C-Grubunda Liderlik koltuğunda oturan Elmasbahçe’nin fiyakasını Gemlik bozdu.1-2

Atıcılar 2 Sahasında oynanan karşılaşmada oyuna hızlı başlayan taraf konuk ekip Gemlikspor oldu. Oyunun yarım saatlik bölümü golsüz geçiyor derken ,Dakikalar 30 gösterirken konuk ekip Gemlikspor Uğur’un şık golü ile skoru 1-0 yaptı .

Golden sonra ikinci gol için atak üstüne atak tazeleyen Kırmızı-Beyazlılar ilk yarının son dakikasında 45.Dakikada Ömer’in attığı nefis gol ile farkı 2-0 yaptılar.İlk 45.Dakikalık bölümde 2-0 konuk ekip Gemlikspor’un üstünlüğü ile kapandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına gol bulmak için çıkan ev sahibi ekip Elmasbahçe 46.Dakikada aradığı golüne Eray’la kavuştu. Bu dakikadan sonra ev sahibi ekip beraberlik golü için rakibini ablukaya alsada son vuruşları istedikleri gibi yapamayınca beraberlik golü bir türlü gelmedi. Karşılaşmanın son dakikalarında baskılarını dahada arttıran Yeşil-Beyaz-Kırmızılı ekip Elmasbahçe sahadan 2-1 yenik ayrıldı.

Gemlikspor ise Bursa’da lider Elmasbahçe’yi mağlup etmenin sevincini seyircisi ile beraber yaşadılar.

Elmasbahçe-Gemlikspor:1-2

SAHA: Atıcılar 2

HAKEMLER: Mutluhan Çırakoğlu (7), Harun Günaydın (7), Hakan Özler (7)

ELMASBAHÇE: Mehmet Yücel (6), Emin (6), Yusuf (6), Bülent (7), İsmail (6), Eray (6), Berk (6), Mehmet Alataş (6), Ömer (6),  Cengizhan (2) (Dk.24 Abdullah 4), Melih (5) (Dk.66 Çağatay 3)

GEMLİKSPOR: Soner (7), Esat (7), Tarık (7), Mustafa (7), Emrah (7), Uğur (7),  Muhammet (7), Hanifi (7), Ömer Faruk (7), Okan (6) (Dk.76 Bahadır 3) , Turgay (7)

GOLLER: Dk.46 Eray (Elmasbahçe) Dk.30 Uğur,Dk.45 Ömer (Gemlikspor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir