ŞÜKRANİYE SPOR – EMEK SPOR SÜPER AMATÖR KÜME

Şükraniye,Emek Dostça:2-2

Süper amatör küme C-Grubunda üst sıralara tırmanma mücadelesi veren Şükraniyespor 2 kez öne geçtiği Emekspor maçını beraberlikle tamamladı.

Atıcılar 2 Sahasında oynanan karşılaşmada iki takımda galibiyet için elinden geleni yapmaya çalıştılar.Dakikalar 13.Gösterirken Şükraniyespor  Sağ kanattan Oğuzhan’ın Emekspor ceza sahası içine gönderdiği topu defans oyuncuları uzaklaştıramayınca topu önünde bulan Sertan klas bir vuruş yaparak topu ağlarla buluşturdu.1-0

15.Dakikada orta sahada rakibine sert giren Emekspor’lu Metehan Karşılaşmanın orta hakeminden Kırmızı kart görerek takımını biranda 10 kişi bıraktı.

Bu dakikadan sonra oyuna 10 kişi devam eden Emekspor yediği golün ardından çabuk toparlananıp  sağlı sollu atakları ile Şükraniye ceza sahası içinde tehlikeli olmaya başladı. 24. Dakikada Şükraniyespor ceza sahası içine gönderilen topta Emekspor’lu Emre’nin kaleye gönderdiği topu Heval ters bir vuruş ile kendi ağlarına gönderince skor 1-1 oldu. Bu dakikadan sonra iki takımın gol girişimleri sonuç vermeyince  karşılaşmanın ilk yarısı karşılıklı atılan goller ile 1-1 sona erdi.

Oyunun ikinci yarısında iki takımda beraberliği bozmak için bir birlerinin üzerine giderek defans oyuncuları hataya zorlamaya başladılar.63.Dakikada Şükraniyespor İbrahim Can ‘ın golü ile tekrar 2-1 öne geçmesini bildi.

Emekspor yediği golün cevabını hemen vermesini bildi . 66.Dakikada Emre takımının ve kendisinin 2.Golünü atarak oyunda ve skorda 2-2 eşitliği sağladı.Bu dakilalardan sonra iki takımda başka gol bulamayınca puanlar  paylaşıldı.

Şükraniyespor-Emekspor:2-2

SAHA: Atıcılar 2

HAKEMLER: Burak Kaymak (7), Cihat Sevi (7), Cengizhan Bayram (7)

ŞÜKRANİYESPOR: Fatih (6), Furkan (6), Kadir (6), Sertan (6), Heval (6), Mücahit (6), Oğuzhan (7), İbrahim Can (7), Emre (6), Serhan (6), Türker (6)

EMEKSPOR: Batuhan (6), Metehan (1), Ahmet (6), Hakan Onbaşı (6), Gürkan (6), Uğur (6), Faruk (6), Resul (6), Emre (8), Cemil (7), Hakan Yılmaz (6)

GOLLER: Dk.13 Sertan,Dk.63 İbrahim Can (Şükraniyespor) Dk.24-66 Emre (Emekspor)

KIRMIZIKART: Dk.15 Metehan (Emekspor)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir