KESTEL’DA DAYANIŞMA GECESİ

Kestel’de Dayanışma Gecesi

Bursa futbolunun köklü kulüplerinden Kestel Belediyespor Dayanışma gecesinde sevenleri ile bir araya geldi.

Kestel Belediyesi Merkez Düğün Salonunda yapılan Dayanışma gecesinde Kestel’de Kulüp Başkanlığı ,Yöneticilik ,Futbol oynayan ve Kestel’de Spor’a gönül verenler bir arada buluştular.

İstiklal marşı ile başlayan dayanışma gecesinde Açılış konuşmasını Kestel Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Koç yaptı. Ali Koç” Kestel Gençlerine hizmet vermek için, burada bulunuyoruz.”dedi.

Daha sonra Kestel Belediyespor’da geçen sezon Başkanlık yapmış olan ve şuan BASKF’de Başkan yardımcılığı yapan Selim Yolgeçen kısa bir konuşma yaparak ,” Kestel Camiası büyük bir camia ben Kestel Belediyespor’la Selim oldum beni bu durumlara yani şu anki  BASKF’deki görevime Kestel Belediyespor Camiasının bana verdiği destek ile bu göreve geldim onun için Başta Kestel Belediye Başkanı Yener Acar Başkanıma ve Kestelli yönetici arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, Kestel Belediyespor Camiasına da başarılar diliyorum”dedi.

Son olarak Kestel Belediye Başkanı Yener Acar 15 Seneden beri Kestel’e ve Kestel Belediyespor’a hizmet veriyorum bizimle beraber olan tüm Kestelli spor severlere çok teşekkür ediyorum ,Bizlerde imkanlar doğrultusunda Kestelli gençlere spor yaptırmaya çalıştık bazen iyi yaptık ,bazende onların istedikleri gibi yapamadık onun için işi her zaman uzmanına bırakılması lazım geceye katılan herkese teşekkür ediyorum”dedi.

Daha Sonra Eski Başkanlara yaptıkları hizmetlerden dolayı Teşekkür edildi .Hepsinin adına Yener Acar Başkana Plaket verildi. Kestel Belediyespor amblemli pasta kesildi, Yeşil-Beyazlı yönetim çekiliş yapıp çeşitli hediyeler dağıttı. Daha sonra müzik eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir