KESTEL BELEDİYE SPOR – BURGAZ SPOR

Kestel Dizini,Burgaz Direkleri Dövdü:0-0

Süper amatör küme A-Grubunda liderlik mücadelesi veren Kestel Belediye spor konuk ettiği Burgaz spor ile golsüz berabere kalarak puanları paylaştı.

İlk Yarı

Kestel İlçe Sahasında oynanan karşılaşmaya iki takımda kontrollü futbolu tercih ederek başladı . Saha ve seyirci avantajını iyi kullanmaya çalışan Yeşil-Beyazlılar kanat topları ile rakip ceza sahası içinde tehlikeli olmaya çalıştılar. Arda ile zaman zaman tehlikeli olan Kestel Belediye spor  aradığı golü bir türlü bulamayınca ilk 45 Dakikalık bölümde gol sesi çıkmadı.

İkinci Yarı

Oyunun ikinci yarısında sahada etkili gözüken taraf konuk ekip Burgazspor idi. Orta sahadan atılan toplarla buluşan Buluşan Mehmet Baran son vuruşlarda beceriksiz olunca aranılan gol bir türlü gelmedi. Karşılaşmanın son bölümlerine girilirken Burgazspor  Mehmet Baran , Vahdet ve Yusuf Can ile mutlak gol pozisyonlarını gol ile sonuçlandıramayınca 90 dakika golsüz sona erdi.

Kestel Belediyespor-Burgazspor: 0-0

SAHA: Kestel İlçe

HAKEMLER: Hasan Kaçar (7), Murat Şimşek (7), Semih Kurtuluş (7)

KESTEL BELEDİYESPOR: Murat (5), Erkan (5), Yunus Emre (5), Serdar (5) (Dk.72 Hasan Yıldırım 1), Mustafa Şimşek (5), Caner (5), Anıl (5), Hasan Dağ (5), Emirhan (5) (Dk.83 Ali Nail ), Mesut (4) (Dk.57 Sefa 3), Arda (5)

BURGAZSPOR: Serhat (6), Eren (6), Fuat (6), Yusuf Can (6) (Dk.87 Efekan ), Murat (6), Emre  Selvi (6), Doğukan Gencer (7), Emre Ersöz (6), Mehmet Baran (5) (Dk.52 Vahdet 4), Doğukan Selvi  (6),  Burak (6)

GOL:YOK

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir