KEMERÇEŞME KANARYA SPOR – DUAÇINARI SPOR SÜPER AMATÖR

Kemerçeşme Kanarya Tek attı 3 aldı: 1-0

Süper amatör küme C Grubunda üst sıralar için mücadele veren iki takım arasında oynanan  maçta  Kemerçeşme Kanaryaspor ,Duaçınarı’nı 1-0 yendi.

Atıcılar 1 Sahasında oynanan Kanaryaspor-Duaçınarı maçının ilk dakikaları orta sahada geçti. İki takımda bir birinin üzerine giderken oyunun kontrolünü de elinde tutmaya çalıştı. Dakikalar ilerledikçe biraz daha atak oynamaya çalışan ev sahibi ekip Kemerçeşme Kanaryaspor kanat organizasyonları ile rakip ceza sahası içinde tehlikeli olmaya başladı.

11 .Dakikada Salim’in sakatlanarak oyunu terk etmesi sonucu oyuna sonradan giren Oğuzhan Uygun 17.Dakikada Duaçınarı ceza sahası içinde Duaçınarı defansının uzaklaştıramadığı topu önünde buluncu plase bir vuruş yaparak meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu.1-0

Golden sonra rahatlayarak dahada topla oyunun hakimi olan Kemerçeşme Kanaryaspor Duaçınarının gol girişimleri cılız vuruşlarla etkisiz kaldı. Karşılaşmanın ilk 45 dakikalık bölümü 1-0 Kemerçeşme Kanaryaspor’un üstünlüğü ile kapandı.

İkinci 45 dakikalık bölümde beraberlik için Kemerçeşme Kanaryaspor ceza sahası içine sıkça gelmeye başlayan Duaçınarıspor forvet oyuncularının beceriksizliği yüzünden beraberlik golünü bir türlü atamayınca oyun ara ara sertleşmeye başladı.

Karşılaşmanın son bölümlerine girilirken Duaçınarı tekrar yüklenmeye başladı. Kemerçeşme Kanaryaspor Kalecisi Anıl ve Defansı bir türlü geçemeyen Duaçınarı 90 dakika boyunca gol atamayınca sahadan 1-0 mağlup ayrıldı.

Maç sonrası Kemerçeşme Kanaryasporlu futbolcular Taraftarları ile birlikte galibiyet sevincini doyasıya kutladılar.

Kemerçeşme Kanarya-Duaçınarı: 1-0

SAHA: Atıcılar 1

HAKEMLER: Serkan Pınar (7), Hakan Özler (7), Tuğrul Örer (7)

KEMERÇEŞME KANARYASPOR: Anıl (8), Ömer (7), Oğuzhan Altun (7), Alper (7), Erhan (7), Salim (?) (Dk.11 Oğuzhan Uygun 7), Burak (7), Emre (7), Mustafa (5) (Dk.46 Melih Kayam 5), Furkan (7), Melih Beşli (7)

DUAÇINARI : Orkun (6), Bedrettin (6), Onurcan (6), Onur (6), Kadir (6), Bünyamin (6), Muharrem (7), Salih (6) (Dk.82 Çağatay 1), Selçuk (6), Oğuzkan (4) (Dk.29 Furkan Güzelvardar 5), Cenk (6)

GOL: Dk.17 Oğuzhan Uygun (Kemerçeşme Kanaryaspor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir