KARACABEY BELEDİYE SPOR BÖLGESEL AMATÖR’DE

Süper Amatör küme play off karşılaşmasında güçlü rakibi Hamitlerspor’u  Mahmut Güleç’in golüyle 1-0 yenerek Bölgesel Amatör Lige merhaba dedi.

Karşılaşma sonrası Mavi-Siyahlı taraftarlar sahanın içine girerek BAL ligine çıkmanın sevinciyi doyasıya yaşadılar. Karacabey Belediyespor ve Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan “ BAL ligi Karacabey Halkına Hayırlı,Uğurlu olsun”dedi.

Süper Amatör play off grubu puan durumu ve analiz

Karacabey Belediye spor oynadığı 5 karşılaşmanın 4’ünü kazanırken 1 maçından mağlup ayrılırken 12 puanla zirvede yer aldı.

Bölgesel amatör Lig’e play off şampiyonu olarak direk çıkan Karacabey Belediye spor’u farklı mağlup eden Gürsu Belediye spor Karacabey Belediye spor’un ardından gurubu 11 puanla 2.tamamladı.ayrıca Gürsu Belediye spor 5 maçta 13 gol atarak Play Off grubunun en çok gol atan takımı ünvanınada sahip.

Gürsu Belediye spor’u 10 puanla Zafer spor takip etti.1 yenilgi ve 1 beraberliği olan Zafer spor Bölgesel Amatör Lig’e çıkma umudunu son maç’a kadar sürdürdü.

İznik spor,Kafkas spor ve Hamitler spor ise son üçlüyü oluşturdular.İznik spor 6,Hamitler spor 3 ve Kafkas spor ise 1 puanla grubu tamamladılar.

Hamitler spor grubun en çok gol yiyen takımı olurken.Kafkas spor oynadığı 5 maçında da galibiyetlke tanışamadı.

Bu sonuçlara göre Karacabey Belediye spor Gemlik spor’un yerine Bölgesel Amatör Lig’in yeni Takımı Olurken,Kestel Belediye spor ve Mudanya spor ile kura çekimi sonucu Gürsu Belediye spor ve Zafer spor Bölgesel Lig için Şanslarını sürdürecekler.

Karacabey Belediye spor Şampiyonlu Videoları Yarın Sitemizde.

10

11

12

15

 

 

 

One thought on “KARACABEY BELEDİYE SPOR BÖLGESEL AMATÖR’DE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir