KAFKASSPOR – B.M.KEMALPAŞA SPOR: 0-0

Kafkas evinde puan kaptırdı:0-0

Süper amatör küme B-Grubunda orta sıralarda mücadele veren Kafkasspor lider takipçisi M.K.Paşaspor ile golsüz berabere kalarak puanları paylaştılar.

Geçtiğimiz hafta Yenişehir deplasmanından 1 puanla dönen İnegöl Kafkasspor evinde konuk ettiği gurubunun güçlü takımlarından Büyük Mustafa Kemal Paşaspor ile oynadığı maçta galibiyeti kaçıran taraf oldu.

Karşılaşmaya iki takımda galibiyet için sahaya çıktı. İneg3öl Kafkasspor kendi saha ve seyirci avantajını kullanarak oyuna yavaş yavaş ağırlığını koymaya başladı. Konuk ekip M.K.Paşaspor’da zaman zaman rakibinin üzerine giderek tehlikeli olmaya başladı. İki takımın girdiği pozisyonlarda ilk 45 dakikalık bölümde gol sesi çıkmadı.

Oyunun ikinci yarısında daha etkili bir futbol sergilemeye çalışan Yeşil-Siyahlılar Burhan ile rakip defansı zorlamaya başladılar . Girdikleri pozisyonlardan rakip defansı geçen Kafkasspor forveti Direklere takılarak aradığı golü bir türlü bulamayınca karşılaşmada başladığı gibi golsüz sona erdi.

Kafkasspor-B.M.K.Paşaspor :0-0

SAHA : İnegöl Sanayi Sahası

HAKEMLER: Enver Aydın (7), Çağdaş Çağ (7), Zeki Köksaldı (7)

KAFKASSPOR:  Melih (6), Serdar (6), Hakan (6), Furkan (6), Fatih (6), Bahadır (6), Selman (6) (Dk.72 Şerif 3), Şamil (6), Yakup (6), Semih (6), Burhan (7)

B.M.K.PAŞASPOR: Mert (6), Taner (6), Yunus Emre (6), Tolga (6), Alpaslan (6), Mete (6), Tugay (6) (Dk.79 Berkay 1), Ömer (6), Emre Can (6), Ruhi (7), Tarık (6)

GOL:YOK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir