İNEGÖL DOĞANSPOR’DA OLAĞAN KONGRE YAPILDI

Doğanspor’da Olağan Kongre Yapıldı

Bursa Süper Amatör Kümede mücadele edecek olan Doğanspor’da olağan kongre yapıldı.

Tek liste ile gidilen kongrede Başkanlığa Yeniden Tahsin Semiz getirildi.  Yeni yönetim ve görev dağılımı aşağıdaki şekilde yapıldı:

Tahsin Semiz – Başkan, İsmail Ünsal – Başkan Yardımcısı ve Futbol şube sorumlusu, Gökhan Emre – Muhasip, Semih Gülerer – Başkan Yardımcısı, Hasan Eltutan – Başkan Yardımcısı, Selim Saman – Altyapı sorumlusu, Abdullah Akşeker – Genel Kaptan, Ali Matışlı – Futbol Şube Sorumlusu, Eren Kaya – Tesis Sorumlusu, İlhan Akgüller – Basın Sözcüsü, Günburak Uğur – Basın Sözcüsü.

Yedek: Fatih saman, Ümit Haraslı, Mesut Şahar, Ferit Semiz, Serkan İnan, Caner Can Ergül, Şükrü Kelebek.

Denetleme: Mustafa Şiren, Hakan Ateş, Sabri Dinç, Ümit Arıkan, Talha Semiz, Sercan Özçiftçi.

Başkan Tahsin Semiz, “Yönetime katılan yeni arkadaşlara yapacakları hizmetlerden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. İki yıl önce yönetime seçildiğimizde bu takımı süper amatöre çıkarmak istiyoruz demiştik. Bu verdiğimiz sözü yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bizim için geçen iki sene kolay olmadı. Bugünlere gelebilmek için çok çalıştık. Zor günlerimizde bizlere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Başta Belediye Başkanımız Alinur Aktaş olmak üzere, beraber çalıştığım yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarıma, siz saygıdeğer üyelerimize ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Tabiî ki doğan sporumuzun bundan sonraki hedefi süper amatör kümede başarılı olmak, daha sonrada Bal ligine yükselmek için yola çıkacağız. Katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum. ” dedi.

Başlıksız-1

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir