YENİŞEHİR BELEDİYE SPOR SEZON AÇILIŞI

Yenişehir Belediyespor’da Hedef: Şampiyon ol BAL’a çık

Yeni sezona yeni hedefler ile merhaba diyen Yenişehir Belediye spor, kadrosuna kattığı futbolcular ve yeni teknik heyet ile ilçe stadında topbaşı yaptı.

Yeni Sezonda hedeflerinin  şampiyonluk ipini göğüslemek olduğunu belirten Yenişehir Belediyespor kulüp Başkanı Mürsel Özay” Öyle bir sezon izleyeceğiz ki Yenişehirli futbolseverler trübinleri doldurmak için birbirleriyle yarış edecek”derken Süper amatörde bu sezon misafir olduklarını belirtti.

Kulüp Başkanı Özay öncelikli hedeflerinin“ Belediye Başkanımız Süleyman Çelik ve Yenişehir halkının tüm desteklerini vererek bu takımı önce gruplardan play off’a çıkarmak, oradan da Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek  olduklarını belirtti.

Özay “ Takımımızın başına Bursa futbolu’nun tecrübeli Hocası Selçuk Serbest’i getirdiklerini belirterek, Hocamızı kalitesi belli gittiği her takımı şampiyon yapıp bir üst lige çıkattığını, bütün Bursa biliyor . Bizde O sene Bu Sene diyerek yola çıktık . Selçuk hocamızın belirlediği oyuncularla görüşerek takımımıza kattı yaklaşık takımımıza 11-12 oyuncu transfer ettik, denenmeye gelen oyuncularda var iyi bir ekip yaptık, Hedef Yenişehir’i layık olduğu yere çıkartmak”dedi.

Yenişehir Belediyespor’un çiçeği burnunda hocası Selçuk Serbest ise kısa ve öz konuşarak şunları söyledi. ”Yenişehir gibi futbol sevdalısı bir ilçeden teklif gelince hiç düşünmeden ”evet” dediğini  şampiyonluklar serisine bir yenisini daha niye eklemeyeyim diyerek görevi kabul ettim, daha önce beraber çalıştığı arkadaşlarımı arıyarak yeni bir şampiyonluğa imza atmak için benimle varmısınız deyince sağolsunlar hepsi tabi hocam sen nerdeysen bizde ordayız diyerek Yenişehir Belediyespor’da yollarımız kesişti. Bu sezon Yenişehir Halkına şampiyonluk hediye ederek Bu takımı BAL Ligine çıkartmak istiyoruz “dedi.

Sarı-Lacivertlilerin Genel Kaptanı : Resul Kotan “ Yenişehir Şampiyonluğa aç bir ilçe onun için bu güçlü kadromuz ile taraftarlarımızın istedikleri şampiyonlukları bu futbolcu kardeşlerimiz ile yakalayacağız “dedi. Genel Kaptan Resul Kotan ”Biz futbolcularımıza güveniyoruz ,taraftarımızda bizlere ve futbolculara güvendiği zaman şampiyonluk Yenişehir’de kalacaktır”dedi.

Yenişehir Belediyespor Bu sezon kadrosuna İnegöl Kafkasspor’dan Serhat Binici ve Anıl Budak’ı , Mudanyaspor’dan Erdal Alemdar,İbrahim Bayrak,Mehmetcan Erkli’yi, Karacabey Belediyespor’dan Abdullah Apak ve Zafer Akbaba’yı, Gürsu Belediyespor’dan İbrahim Çoğaltay ve Halil Asan’ı , Yeşil Bursa’dan ise Eren Topuz’u alarak güçlendirdi. Ayrıca Yenişehir Belediyespor Altyapısından gelen gençler ile takımı güçlendirerek yeni sezona merhaba dedi.

 

643

644

 

700

646

647

645

641

702

 

704

701

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir