Haftalık Maç Programı

30 KASIM 2019 CUMARTESİ

   
1 ATICILAR 1 11.30 U 14 1.KÜME ATICILAR SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
2 ATICILAR 1 13.00 U 16 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR VATAN SPOR
3 ATICILAR 1 15.00 U 14 KLS BAHAR SPOR BURGAZ SPOR
4 ATICILAR 2 11.00 U 16 KLS  YILDIRIM AYYILDIZ SPOR CİHAN SPOR
5 ATICILAR 2 13.00 U 16 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR
6 ATICILAR 2 15.00 U 14 KLS YILDIRIM AYYILDIZ SPOR YUNUSELİ G.BİRLİĞİ
7 VATAN 14.00 U 14 KLS CİHAN SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR
8 VATAN 15.30 U 14 1.KÜME ZAFER SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
9 MERİNOS 13.30 U 16 KLS  SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
10 ALTINOVA 11.00 U 16 KLS  ALTINOVA GENÇLİK HÜD.KARTAL SPOR
11 ALTINOVA 13.00 U 16 KLS  BURSA 19 MAYIS SPOR M.K.PAŞA SPOR BLD.
12 ALTINOVA 15.00 SÜPER L. BURSA 19 MAYIS SPOR KESTEL BLD.SPOR
13 DEMİRTAŞ 15.00 U 16 1.KÜME TÜTÜN SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR
14 SOĞANLI 11.00 U 16 KLS  ÇİFTEHAVUZLAR SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
15 SOĞANLI 13.00 U 16 1.KÜME SIRAMEŞELER SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
16 SOĞANLI 15.00 U 16 ELİT ALTINSABAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
17 BAĞLARBAŞI 11.00 U 16 ELİT HAMİTLER SPOR EMEK SPOR
18 BAĞLARBAŞI 13.00 U 14 KLS HAMİTLER SPOR ORHANELİ SPOR
19 BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR GÖRÜKLE İPEKSPOR
20 HÜRRİYET 11.00 U 16 ELİT HÜRRİYET SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
21 HÜRRİYET 13.00 U 16 1.KÜME ALTINOK SPOR YUNUSELİ SPOR
22 HÜRRİYET 15.00 U 14 KLS SOĞUKKYU SPOR ZEYTİN SPOR
23 FETHİYE 11.00 U 16 KLS  EMNİYET SPOR GÖRÜKLE İPEKSPOR
24 FETHİYE 13.00 U 16 ELİT BURSA GÜVEN SPOR YENİ KARAMAN SPOR
25 FETHİYE 15.00 SÜPER L. FETHİYE İD.YURDU GENÇLER GÜCÜ SPOR
26 DİKKALDIRIM 11.00 U 16 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR GÜRSU BLD.SPOR
27 DİKKALDIRIM 13.00 U 16 KLS  İNANÇ SPOR MİLLET MH.SPOR
28 DİKKALDIRIM 15.00 U 16 KLS  DEMİRCİ SPOR BEYAZIT GENÇLİK
29 EMEK 13.00 U 16 ELİT BOSCH SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
30 EMEK 15.00 U 14 KLS MUSTAFA GÖNDEN SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
31 Ş.BAŞOL 11.00 U 16 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR PANAYIR SPOR
32 Ş.BAŞOL 13.00 U 16 1.KÜME YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ YOL SPOR
33 Ş.BAŞOL 15.00 U 14 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ÜÇEVLER SPOR
34 ARABAYATAĞI 12.00 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ELMASBAHÇE SPOR
35 ARABAYATAĞI 13.00 U 16 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB
36 ARABAYATAĞI 15.00 U 16 KLS  Ç.MEHMET GENÇLİK GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
37 HACIVAT 11.00 U 16 KLS  BURSA YILDIZORDU SPOR ULUDAĞ YILDIZGENÇLİK
38 HACIVAT 13.00 U 16 KLS  VAKIF SPOR ODUNLUK SPOR
39 HACIVAT 15.00 U 16 ELİT YİĞİTLER SPOR ATICILAR SPOR
40 GÜRSU 15.00 U 16 KLS  AĞAKÖY SPOR İNG.YENİCE SPOR
41 KESTEL İLÇE 11.00 U 16 ELİT KESTEL BLD.SPOR FETHİYE İD.YURDU
42 KESTEL TOKİ 11.00 U 16 KLS  CUMALIKIZIK SPOR GEÇİT SPOR
43 KESTEL TOKİ 13.00 U 16 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR KARACABEY BLD.SPOR
44 KESTEL TOKİ 15.00 U 16 KLS  DEĞİRMENÖNÜ SPOR NİLÜFER FSM SPOR
45 GEMLİK SUNİ 11.00 U 16 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ZAFER SPOR
46 GEMLİK SUNİ 13.00 U 16 1.KÜME ÇOTANAK SPOR ORTABAĞLAR SPOR
47 GEMLİK SUNİ 15.00 U 14 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
48 İZNİK 15.00 U 16 KLS  İZNİK SPOR KARAPINAR SPOR
49 İNG.KURTULUŞ 11.00 U 16 KLS  ILGAR SPOR BAHAR SPOR
50 İNG.KURTULUŞ 13.00 U 16 KLS  İNG.KURTULUŞ SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
51 İNG.SANAYİ 11.00 U 16 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR İVAZPAŞA SPOR
52 İNG.SANAYİ 13.00 U 16 ELİT KAFKAS SPOR GAZİPAŞA SPOR
53 KELES 14.00 SÜPER L. KELES GENÇLİK VEFA SPOR
54 GÜZEL YALI 11.00 U 16 1.KÜME BURGAZ SPOR FİDYEKIZIK SPOR
55 GÜZEL YALI 13.00 U 16 1.KÜME MUDANYA SPOR BARBAROS SPOR
56 ALİ DURMAZ  15.00 U 16 1.KÜME BALKAN SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
57 KARACABEY SUNİ 15.00 U 16 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ ELMASBAHÇE SPOR
58 M.VAHAP ÇEKİ 13.00 U 16 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR TUNA GENÇLİK
59 M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 16 KLS  ÇİMEN SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

01 ARALIK 2019 PAZAR

1 ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR MALTEPE SPOR
2 YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BELEDİYE SPOR PAMUKOVA 1968 SPOR
3 ATICILAR 1 11.00 1.KÜME BARBAROS SPOR AKÇALAR SPOR
4 ATICILAR 1 13.00 1.KÜME CİHAN SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR
5 ATICILAR 1 15.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR AĞAKÖY SPOR
6 ATICILAR 2 11.00 U 14 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
7 ATICILAR 2 13.00 1.KÜME ATICILAR SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR
8 ATICILAR 2 15.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE SPOR EMEK SPOR
9 VATAN 11.00 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR 
10 VATAN 12.30 U 14 KLS İVAZPAŞA SPOR NAMIKKEMAL SPOR
11 VATAN 14.00 U 14 KLS ORTABAĞLAR SPOR ÇAMLICA SPOR
12 ALTINOVA 12.00 U 14 KLS ALTINOVA SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
13 ALTINOVA 13.30 U 14 1.KÜME K.BALIKLI OKKS BAŞAK  KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR
14 ALTINOVA 15.00 1.KÜME FATİH GÜCÜ SPOR UMUR SPOR
15 PANAYIR  11.30 U 14 1.KÜME PANAYIR SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
16 PANAYIR  13.00 U 14 KLS DUAÇINAR SPOR TUNAGENÇLİK
17 PANAYIR  14.30 U 14 1.KÜME BOSCH SPOR B.İDMANOCAĞI SPOR
18 DEMİRTAŞ 13.00 U 14 1.KÜME TÜTÜN SPOR YOL SPOR
19 DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR İNG.DOĞAN SPOR
20 MERİNOS 13.00 U 14 KLS SIRAMEŞELER SPOR YALINTAŞ SPOR
21 SOĞANLI 10.00 U 14 KLS DEMİRYOLU SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK
22 SOĞANLI 11.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR NİLÜFER SPOR 1987
23 SOĞANLI 13.00 1.KÜME Ç.HAVUZLAR SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
24 SOĞANLI 15.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR PANAYIR SPOR
25 BAĞLARBAŞI 10.00 U 14 KLS ÇALI SPOR  ERİKLİGÜCÜ
26 BAĞLARBAŞI 11.30 U  14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR KAFKAS SPOR
27 BAĞLARBAŞI 13.00 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR ODUNLUK SPOR
28 BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. HAMİTLER SPOR İZNİK SPOR
29 HÜRRİYET 10.00 U 14 1.KÜME ALTINOK SPOR VAKIF SPOR
30 HÜRRİYET 11.30 U 14 ELİT YENİ KARAMAN SPOR GEMLİK BLD.SPOR
31 HÜRRİYET 13.00 1.KÜME YENİ KARAMAN SPOR DEMETEVLER SPOR
32 HÜRRİYET 15.00 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YUIRDU İSABEY SPOR
33 FETHİYE 10.00 U 14 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR DEMİRTAŞ SPOR
34 FETHİYE 11.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU GAZİPAŞA SPOR
35 FETHİYE 13.00 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR CUMALIKIZIK SPOR
36 FETHİYE 15.00 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 ÇAKIRLI SPOR
37 DİKKALDIRIM 10.00 U 14 KLS NİL.ERTUĞRUL SPOR YAVUZSELİM SPOR
38 DİKKALDIRIM 11.30 U 14 1.KÜME HÜD.KARTAL SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
39 DİKKALDIRIM  13.00 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR HÜR SPOR
40 DİKKALDIRIM  15.00 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
41 EMEK 11.00 U 14 ELİT EMEK SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
42 EMEK 12.30 U 14 KLS YUNUSELİ SPOR YENİCE SPOR
43 EMEK 14.00 U 14 KLS GEÇİT SPOR GÖRÜKLE İPEKSPOR
44 EMEK 15.30 U 14 KLS DEMİRCİ SPOR  BARBAROS SPOR
45 Ş.BAŞOL 11.00 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR HACIVAT SPOR
46 Ş.BAŞOL 13.00 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
47 Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR GEMLİK SPOR
48 ARABAYATAĞI 12.30 İŞİTME ENGELLİ BURSA YILDIRIM İ.E.S.K ANKARA SAĞIRLAR KULÜBÜ
49 ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
50 HACIVAT 10.30 U 14 KLS YİĞİTLER SPOR SAMANLI SPOR
51 HACIVAT 12.00 U 14 KLS YILDIRIM ERİKLİ SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
52 HACIVAT 13.30 U 14 KLS HACIVAT G.BİRLİĞİ AKHİSARDEMİR SPOR
53 HACIVAT 15.00 1.KÜME YİĞİTLER SPOR İNG.YENİCE SPOR
54 GÜRSU 15.00 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR M.K.PAŞASPOR BLD.
55 KESTEL TOKİ 12.00 U 14 KLS DEĞİRMENÖNÜ SPOR İZNİK SPOR
56 KESTEL TOKİ 13.30 U 14 KLS GÜRSU YENİDOĞAN SPOR KARAPINAR SPOR
57 KESTEL TOKİ 15.00 1.KÜME GÜRSU YENİDOĞAN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
58 GEMLİK SUNİ 15.00 1.KÜME KÖRFEZ SPOR TEPECİK GENÇLİK
59 UMURBEY 15.00 1.KÜME ÇOTANAK SPOR ERİKLİ GÜCÜ SPOR
60 İNG.KURTULUŞ 11.30 U 14 1.KÜME ILGAR SPOR BALKAN SPOR
61 İNG.KURTULUŞ 13.00 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK MERİNOSSPOR 1938
62 İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR İSMETİYE SPOR
63 İNG.SANAYİ 11.30 U 14 KLS GENÇLERGÜCÜ SPOR  MİLLET MH. SPOR
64 İNG.SANAYİ 13.00 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR
65 İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR  ŞÜKRANİYE SPOR
66 YENİCE 11.00 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR KESTEL BLD.SPOR
67 ALİ DURMAZ  15.00 1.KÜME BALKAN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
68 HARMANCIK 14.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR MUDANYA SPOR
69 ORHANELİ 14.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR HÜRRİYET SPOR
70 MUDANYA 15.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
71 KARACABEY DIŞ 15.00 1.KÜME K.BEY G.BİRLİĞİ ALTINSABAN SPOR
72 M.K.PAŞA İLÇE 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER 
73 M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
74 M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 14 1.KÜME ÇİMEN SPOR HÜRRİYET SPOR
 04 ARALIK 2019 ÇARŞAMBA
1 ATICILAR 1 15.00 U 19 ELİT P.OF HÜRRİYET SPOR YENİ KARAMAN SPOR
2 ATICILAR 2 13.00 U 19 1.KÜME P.OF KURTULUŞ SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
3 HÜRRİYET 13.00 U 19 1.KÜME P.OF KARACABEY BLD.SPOR VATAN SPOR
4 MERİNOS 13.00 1.KÜME MERİNOS SPOR 1938 YİĞİTLER SPOR
5 SOĞANLI 15.00 1.KÜME ALTINSABAN SPOR İHSANİYE SPOR
6 FETHİYE 15.00 1.KÜME ÇAMLICA SPOR HÜD.DİKKALDIRIM
7 HACİVAT 15.00 1.KÜME CUMALIKIZIK SPOR FATİH GÜCÜ SPOR
8 Ş.BAŞOL 15.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR BARBAROS SPOR
9 GEMLİK SUNİ 15.00 1.KÜME HÜR SPOR ALANYURT SPOR
10 UMURBEY 15.00 1.KÜME UMUR SPOR ÇEKİRGE SPOR
11 İZNİK SUNİ 15.00 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR ALTINOK SPOR
12 AKÇALAR 15.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR CİHAN SPOR
13 YENİCE 15.00 1.KÜME YENİCE SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 
ATICILAR 1 11.00 U 14 KLS. DEMİRTAŞ SPOR GENÇSARAY GENÇLİK
ATICILAR 1 13.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR GEMLİK BLD.SPOR
ATICILAR 1 15.00 U 17 KLS. AHMETPAŞA SPOR VATAN SPOR
ATICILAR 2 11.00 U 17 1.K NAMIKKEMAL SPOR GÜRSU BLD SPOR
ATICILAR 2 13.00 U 17 KLS. BAHAR SPOR ÇİMEN SPOR
ATICILAR 2 15.00 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA SPOR BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR
VATAN 11.00 U 17 KLS. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR NİLÜFER FSM.SPOR
VATAN 13.00 U 17 1.K GÜLBAHÇE SPOR YENİCE SPOR
VATAN 15.00 U 17 ELİT ELMASBAHÇE SPOR KESTEL BLD SPOR
ALTINOVA 11.30 U 14 ELİT YILDIRIMBLD.SPOR KURTULUŞ SPOR
ALTINOVA 13.00 U 17 KLS. 1326 PINARBAŞI SPOR İVAZPAŞA SPOR
ALTINOVA 15.00 U 17 1.K CİHAN SPOR ATICILAR SPOR
MERİNOS 13.30 U 17 KLS. KANALBOYU NİLÜFER SPOR OSMANİYE SPOR
SOĞANLI 12.00 U 14 KLS. BURSA YEŞİLSPOR KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR
SOĞANLI 14.00 U 17 1.K SIRAMEŞELER SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
EMEK 13.00 U 14 KLS. ÇAĞLAYAN SPOR NİL.BEŞEVLER SPOR
EMEK 15.00 U 17 KLS. AKPINAR İD.YURDU MUDANYA SPOR
BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 1.K BOSCH SPOR BARBAROS SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 U 17 1.K HAMİTLER SPOR TÜTÜN SPOR
HÜRRİYET 12.00 U 14 KLS. NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR YAVUZSELİM SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 14 KLS. HÜRRİYET SPOR YUNUSELİ SPOR
HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
FETHİYE 11.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU ALTINSABAN SPOR
FETHİYE 13.00 U 17 1.K EMNİYET SPOR YOL SPOR
FETHİYE 15.00 U 17 1.K NİLÜFER SPOR 1987 PANAYIR SPOR
DİKKALDIRIM 13.00 U 17 KLS. ÇEKİRGE SPOR BATITRAKYA SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 U 17 1.K HÜD.DİKKALDIRIM SPOR K.BEY G.BİRLİĞİ
Ş.BAŞOL 11.00 U 17 KLS. KARTAL SPOR HÜD.KARTAL SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 17 1.K VAKIF SPOR KARACABEY BLD. SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 U 17 1.K YAVUZSELİM SPOR YİĞİTLER SPOR
ARABAYATAĞI 11.45 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 U 17 1.K M.HÜDAVENDİGAR SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
HACIVAT 11.00 U 14 KLS. BEYAZIT SPOR VAKIF SPOR
HACIVAT 13.00 U 17 KLS. KARAPINAR SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
HACIVAT 15.00 U 17 KLS. YILDIRIM ERİKLİ SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
GEMLİK SUNİ 13.00 U 17 KLS. 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR ORTABAĞLAR SPOR
GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 KLS. GEMLİK G.BİRLİĞİ ÇOTANAK SPOR
ORG.GÖL 13.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. FETHİYE İD.YURDU
ORG.GÖL 15.00 SÜPER L. YENİKÖY SPOR ORHANELİ SPOR
İZNİK SUNİ 15.00 U 17 1.K İZNİK SPOR NİLÜFER ERDEMLİ SPOR AŞ.
KURTULUŞ 13.00 U 17 1.K KURTULUŞ SPOR EMEK SPOR
KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR GÜRSU BLD SPOR
İNG.SANAYİ 13.00 U 17 ELİT KAFKAS SPOR BURSA GÜVEN SPOR
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
YENİŞEHİR 12.00 U 17 1.K YENİŞEHİR BLD.SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
ALİ DURMAZ 12.00 U 17 1.K BALKAN SPOR YENİKÖY SPOR
GÜZELYALI 11.00 U 14 KLS. 1922 MÜTAREKE SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR
GÜZELYALI 13.00 U 17 ELİT BURGAZ SPOR ZAFER SPOR
GÜZELYALI 15.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
KARACABEY S. 12.00 U 14 KLS. KARACABEY G.BİRLİĞİ MİMARSİNAN GENÇLİK
Ş.ERDEM SUNİ 12.00 U 14 KLS. KAVAKLIGÜCÜ SPOR HAMİTLER SPOR
Ş.ERDEM SUNİ 15.00 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR YENİKARAMAN SPOR

16/12/2018 PAZAR

ATICILAR 2 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM BELEDİYE SPOR ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR
ATICILAR 1 11.00 1.KÜME 1326 PINARBAŞI SPOR SİNANDEDE UFUK SPOR
ATICILAR 1 13.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ATICILAR 1 15.00 SÜPER L. DEMİRTAŞ SPOR SÖLÖZ G.BİRLİĞİ
VATAN 10.30 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ELMASBAHÇE SPOR
VATAN 12.00 U 14 KLS. BARBAROS SPOR HÜD.KARTAL SPOR
VATAN 13.30 U 14 KLS. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
VATAN 15.00 U 14 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLARI GEMLİK BLD.SPOR
ALTINOVA 11.30 U 14 KLS. BURSA 19 MAYIS SPOR BALKAN SPOR
ALTINOVA 13.00 1.KÜME TUNA GENÇLİK HAMİTLER SPOR
ALTINOVA 15.00 SÜPER L. BURSA 19 MAYIS SPOR İZNİK SPOR
PANAYIR 11.30 U 14 KLS. PANAYIR SPOR 2018 ULUDAĞ SPORTİF
PANAYIR 13.00 1.KÜME GÜNEŞ SPOR ÇOTANAK SPOR
PANAYIR 15.00 1.KÜME PANAYIR SPOR OSMANİYE SPOR
DEMİRTAŞ 13.00 1.KÜME İSMETİYE SPOR ÇIRPANGÜCÜ SPOR
DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR TİRİLYE SPOR
OVAAKÇA 15.00 1.KÜME OVAAKÇA SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
MERİNOS 13.30 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR YİĞİTLER SPOR
SOĞANLI 11.30 U 17 KLS. ÇİFTEHAVUZLAR SPOR ORHANELİ SPOR
SOĞANLI 13.30 U 14 KLS. DEMİRYOLU SPOR VATAN SPOR
SOĞANLI 15.00 1.KÜME FATİH GÜCÜ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
BAĞLARBAŞI 13.00 U 14 ELİT NİLÜFER SPOR 1987 M.K.PAŞA 2014 SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 1.KÜME ÇAĞLAYAN SPOR ÇALISPOR
HÜRRİYET 11.30 U 14 KLS. ALTINOK SPOR YENİKÖY SPOR
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME SOĞUKKUYU SPOR ODUNLUK SPOR
HÜRRİYET 15.00 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR ELMASBAHÇE SPOR
FETHİYE 12.00 U 14 KLS. İHSANİYE SPOR DUAÇINAR SPOR
FETHİYE 13.30 U 14 KLS. ÜÇEVLER SPOR GEÇİT SPOR
FETHİYE 15.00 1.KÜME İHSANİYE SPOR KARINCALI GÜCÜ SPOR
DİKKALDIRIM 12.00 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
DİKKALDIRIM 14.00 1.KÜME ÖZLÜCE SPOR YENİCE SPOR
Ş.BAŞOL 11.00 1.KÜME MİLLET MH. SPOR ATICILAR SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR NİLÜFER ERDEMLİ SPOR AŞ.
ARABAYATAĞI 11.45 U 14 KLS. YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ BÜYÜK ORHAN SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR YNŞ.ESNAF DOĞAN SPOR
HACIVAT 10.00 U 14 KLS. YİĞİTLER SPOR GÜLBAHÇE SPOR
HACIVAT 11.30 U 14 KLS. ESENEVLER SPOR NAMIKKEMAL SPOR
HACIVAT 13.00 1.KÜME HACIVAT SPOR AKÇALAR SPOR
HACIVAT 15.00 1.KÜME DEĞİRMENÖNÜ SPOR VAKIF SPOR
KESTEL TOKİ 11.00 U 14 KLS. AĞAKÖY SPOR VEFA SPOR
KESTEL TOKİ 12.30 U 14 ELİT KESTEL BLD SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 14 KLS. ORBAY SPOR BURSA UFUK SPOR
UMURBEY 12.00 U 14 KLS. ZEYTİN SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
UMURBEY 13.30 U 14 ELİT GEMLİK G.BİRLİĞİ YOL SPOR
UMURBEY 15.00 1.KÜME VEFA SPOR İNG.DOĞAN SPOR
ORG.GÖL 12.00 U 14 KLS. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ KARTAL SPOR
ORG.GÖL 13.30 U 14 KLS. ORHANGAZİ BLD SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
ORG.GÖL 15.00 U 14 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. ZAFER SPOR
KURTULUŞ 13.00 1.KÜME KARADENİZ GÜVEN SPOR ALTINSABAN SPOR
KURTULUŞ 15.00 U 14 ELİT GAZİPAŞA SPOR ATICILAR SPOR
İNG.SANAYİ 12.00 U 14 ELİT KAFKAS SPOR EMEK SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 14 ELİT GENÇLERGÜCÜ SPOR MUSTAFA GÖNDENSPOR
İNG.SANAYİ 15.00 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK NARLICA SPOR
YENİCE 13.30 U 14 KLS. ILGAR SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
YENİCE 15.00 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR YENİKARAMAN SPOR
YENİŞEHİR 11.30 U 14 KLS. YNŞ BLD SPOR TÜTÜN SPOR
YENİŞEHİR 13.00 1.KÜME YNŞ.ÇELTİKÇİ SPOR ÇEKİRGE SPOR
YENİŞEHİR 15.00 1.KÜME YOLÖREN SPOR ALTINOK SPOR
ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR CİHAN SPOR
HARMANCIK 13.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
KELES 14.00 SÜPER L. KELES GENÇLİK GÖRÜKLE İPEK SPOR
MUDANYA 15.00 1.KÜME MUDANYA SPOR BARBAROS SPOR
GÜZELYALI 15.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR AKHİSAR DEMİR SPOR
KARACABEY S. 11.00 U 14 KLS. KARACABEY BLD SPOR BOSCH SPOR
KARACABEY S. 13.00 1.KÜME KARACABEY ESNAF SPOR GÜRSU Y.DOĞAN SPOR
KARACABEY S. 15.00 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ ROMAN SPOR
Ş.ERDEM SUNİ 13.00 U 14 KLS. BÜYÜK MKPAŞA SPOR GÜRSU BLD SPOR
Ş.ERDEM SUNİ 15.00 1.KÜME MKP.ÇELTİK SPOR UMUR SPOR

18 ARALIK SALI

PANAYIR 15.00 U 15 PLAY.OFF ALTINOK SPOR MİLLET MH. SPOR
FETHİYE 15.00 U 15 PLAY.OFF ÇİMEN SPOR GEÇİT SPOR

19 ARALIK ÇARŞAMBA

DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME İSMETİYE SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
ATICILAR 1 15.00 U 19 2 K.BARAJ YENİKÖY SPOR İHSANİYE SPOR
ATICILAR 2 15.00 U 19 1.K.PLAY OFF DEMİRTAŞ SPOR YAVUZSELİM SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 U 19 1.K.PLAY OFF FETHİYE İD.YURDU M.K.PAŞA 2014 SPOR
HÜRRİYET 15.00 U 19 1.K.PLAY OFF NİLÜFER ERDEMLİ SPOR AŞ. ARABAYATAĞI SPOR

20 ARALIK PERŞEMBE

ATICILAR 2 15.00 U 19 1.K.PLAY OFF ATICILAR SPOR ZAFER SPOR
ALTINOVA 15.00 U 19 1.K.PLAY OFF BARBAROS SPOR ALTINSABAN SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 U 19 1.K.PLAY OFF YENİ KARAMAN SPOR HÜRRİYET SPOR