GÜRSU BELEDİYE SPOR – ÇAĞLAYAN SPOR:1-1

Gürsu Tekledi:1-1

Süper amatör küme B Grubunda üst sıralar için mücadele veren Gürsu Belediyespor rakibi Çağlayanspor ile 1-1 berabere kalarak puanları paylaştı.

Karşılaşmanın ilk 25 dakikalık bölümü karşılıklı cılız ataklar ile geçti.

Dakikalar ilerledikçe saha ve seyirci desteğini arkasına alan Kırmızı-Beyazlılar 27.Dakikada Kaan’ın korner atışında ceza sahası içine gönderdiği topu Çağlayan defansı bir türlü uzaklaştıramayınca topu önünde bulan Alpaslan plase bir vuruş yaparak topu ağlara gönderdi.1-0

Yediği golden sonra çabuk toparlanan konuk ekip Çağlayanspor sağlı sollu atakları ile beraberlik aramaya başladı. 32.Dakikada Emre Cengiz kendi topu ile sağ çizgiden ceza sahası içine girdi Gürsu defansının ofsayt diye durduğu pozisyonda Emre durmadı çaprazdan vurduğu şut ağlarla buluştu.1-1 Karşılaşmanın ilk 45.Dakikalık bölüm karşılıklı atılan gollerle 1-1 kapandı.

Oyunun ikinci yarısında Gürsu Belediyespor eşitliği bozmak için atak üstüne atak geliştirmesine rağmen Forvet oyuncuların beceriksizliği ve Çağlayanspor defansının yerinde müdehaleleri ile galibiyet golü bir türlü gelmedi. Çağlayanspor’un geliştirdiği cılız ataklardanda gol sesi çıkmayınca karşılaşmada ilk yarıda atılan gollerle 1-1 sona erdi. Maçın son dakikalarında sertlikler ve Çağlayansporlu oyuncuların Agrasifliği oyunu zaman zaman gerdi . Emniyetin zamanında müdehaleleri olayların büyümesini engelledi.

Gürsu Belediyespor-Çağlayanspor:1-1

STAD: Gürsu İlçe

HAKEMLER: Mustafa Furkan Ceylan (7), Sercan Arkan (7), Okan Üner (7)

GÜRSU BELEDİYESPOR: Sefer (4), Semih (5), Onur (6), Alpaslan (7), Mustafa (6), Erdal (3) (Dk.40 Ahmetcan 5) , Ramazan (4) (Dk.62 Ümit 4), Ercan (5) (Dk.80 İsmet 2),  Seyid (5), Kaan (6), Bahadır (5)

ÇAĞLAYANSPOR: Metin (7), Bülent (6), Fatih (6), Berk (5), Kazım (4), Uğur (7), Emre Cengiz (7),  Abdülkadir (6), Alican (6), Burak (6), Fatih (5) (Dk.77 Sercan 4)

GOLLER: Dk.27 Alpaslan (Gürsu Belediyespor), Dk.32 Emre Cengiz (Çağlayanspor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir