GÖRÜKLE İPEK SPOR – NİLÜFER ERDEMLİ SPOR

Görükle İpek’den Zirve takibi :2-0

Süper amatör küme A.Grubunda zirve mücadelesi veren Görükle İpekspor rakibi Nilüfer Erdemlispor’u 2-0 la geçti.

Arabayatağı sahasında oynanan karşılaşmanın ilk dakikaları karşılıklı ataklarla geçti. Dakikalar ilerledikçe rakibine üstünlüğünü hissettiren Yeşil-Beyazlılar aradığı golüne 12.dakikada kavuştu. Sol kanattan ceza sahası içine yapılan ortada arka direkte buluşan Gökhan klas bir vuruş ile topu ağlara gönderdi.1-0

Golden sonra dahada rahat bir oyun sergilemeye başlayan Görükle İpekspor sağlı sollu atakları ile ikinci gol arayışına girdi. İlk yarının son dakikalarına girilirken 42.Dakikada orta sahadan ceza sahası içine gönderilen topu kafa ile Bülen müsait durumdaki arkadaşı Mevdudi’yi gördü bu oyuncu şık bir vuruş ile skoru 2-0 yaptı . İlk 45 dakikalık bölümde bu skorla kapandı.

Oyunun ikinci yarısında Nilüfer Erdemli bir gol bulmak ve oyunu çevirmek için çok çabalamasına rağmen Görükle İpek defansını bir türlü geçemeyince aradığı golüde bulamadılar.

 Oyunun son bölümlerinde iki takımın gol girişimleri sonuç vermeyince karşılaşma ilk 45 dakikada atılan goller ile 2-0 Görükle İpekspor’un üstünlüğü ile sona erdi. Karşılaşmanın 90+1 uzatma dakikasında rakibine sert giren Nilüfer Erdemlispor’dan Emin Kırmızıkart gördü.

Görükle İpekspor-Nilüfer Erdemlispor:2-0

SAHA: Arabayatağı

HAKEMLER: Habib Germanagil (7), Zeki Köksaldı (7), Lokman Atar (7)

GÖRÜKLE İPEKSPOR: Orkun (5), Gökhan (7), Kerimcan (6), Furkan (6), Volkan (7), İlker (7), Halil (6) (Dk.67 Muhammet 3), Kaan (6)(Dk.74 Okan 2), Mevdudi (7) (Dk.81 İsmet 1) , Hakan (7), Bülent (7)

NİLÜFER ERDEMLİSPOR:  Eren (6), Ekrem (6), Batuhan (4) (Dk.46 Enis 4), Cihat (6), Yunus (6), Selim (6), Hamza (6), Metehan (7), Oğuzkan (6) (Dk.72 Mehmet Kaan 2), Emin (6), Mert (5) (Dk. 65 Mustafa 3)

GOLLER: Dk.12 Gökhan ,Dk.42 Mevdudi (Görükle İpekspor)

KIRMIZIKART: Dk.90+1 Emin (Nilüfer Erdemlispor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir