GEMLİK SPOR – EMEK SPOR

Emek  zor kazandı:2-0

Süper Amatör Küme C Grubunda alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Gemlikspor,Emekspor arasında oynanan karşılaşma son dakikalarda atılan goller ile 2-0 Emekspor zor da olsa galip gelmesini bildi .

Emniyet Devreye Girdi

Maçın bitiş düdüğünden sonra soyunma odasına gidene kadar ortalık karıştı çıkan olaylar karşısında Gemlikspor’dan bir yönetici yaralandı. Olaylar daha fazla büyümeden Emniyet Güçleri olayları yatıştırdı.

Atıcılar 2 Sahasında oynanan Gemlikspor ,Emekspor karşılaşmasında  iki takımda mutlak galip gelip alt sıralardan kurtulmak için  büyük mücadele örneği gösterdiler . İki takımda karşılıklı geçen mücadele sonunda ilk 45 dakikalık bölümde golü bulamadılar.

Oyunun ikinci yarısında da büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmada zaman zaman sinirler oldukça gerildi. Karşılaşmanın 86.Dakikasında Emekspor  1 dakika önce 85. Dakikada oyuna giren Metehan’ın golü ile 1-0 öne geçti.

Beraberlik golü için rakibinin üzerine gitmeye başlayan Gemlikspor sağlı sollu atakları ile rakibini ceza sahası içinden çıkartmayan Kırmızı-Mavili ekip Gemlikspor maçın uzatma dakikalarında 90+1. Dakikada Hanifi’nin Kırmızı kart görmesi ile 10 kişi kaldı.

Dakikalar  90+4 Gösterirken Emekspor  Feyyaz’ın golü maçın skorunu belli etti.2-0 Karşılaşma sonrası düdük sesinden sonra saha içi ve koridorlar karıştı  birbirine giren futbolcuları ayrılmakta güçlük çekildi.Emniyet Güçlerinin gelmesi ile ortalık sakinleşti.

Gemlikspor-Emekspor: 0-2

SAHA: Atıcılar 2

HAKEMLER: Hatem Yarar (5), Resul Emre Göçmen (5), Nihat Güleç (5)

GEMLİKSPOR:  Görkem (6), Emrah (6), Muratcan (6),Hamza (6), Turgay (7), Önder (6),Ömer Faruk (5) (Dk.68 Serdar 4), Hanifi (5), İsmail (5) (Dk.46 Onur 5), Okan (6) (Dk. 84 Esat ), Muhammet Can (6)

EMEKSPOR:  Batuhan (6), Furkan (6), Hakan (5) (Dk.85 Metehan 5), Samet (7), Gürkan (6), Uğur (6), Ahmet (5) (Dk.64 Faruk 4), Resul (7), Emre (4) (Dk.46 Feyyaz 6), Cemil (7), Vedat (6)

GOLLER: Dk.86 Metehan ,Dk.90+4 Feyyaz (Emekspor)

KIRMIZIKART: Dk.90+1  Hanifi (Gemlikspor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir