ELMASBAHÇE SPOR – DUAÇINARI SPOR

Elmasbahçe takipte :4-0

Süper amatör küme A Grubunda üst sıralar için büyük yarışın içine giren Elmasbahçe rakibi Duaçınarı’nı 4-0 gibi net bir skorla geçerek takibi sürdürdü.

Atıcılar 2 Sahasında oynanan müsabakada oyunun ilk dakikaları iki takım açısından kontrollü geçti .Dakikalar ilerledikçe rakibine oranla daha da mücadele edip gol aramaya başlayan Elmasbahçe sağlı sollu atakları ile rakip defansı zorlamaya başladı.

Gelişen bir Elmasbahçe atağında orta sahadan atılan topu ceza sahası dışında elle kontrol eden Duaçınarı kalecisi Cihan 26.dakikada Kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. İşler bu dakikadan sonra değişti .Rakibini 10 kişi kaldıktan sonra daha da zorlamaya başlayan Elmasbahçe aradığı golüne 35.dakikada Mehmet Açıkgöz ile kavuştu.

Orta sahadan aldığı topla ceza sahası içine kadar giren Mehmet Açıkgöz düzgün bir vuruş ile takımını 1-0 öne geçirmesini bildi. Golden iki dakika sonra Lütfü’nün sağdan ceza sahası içine gönderdiği topu iyi takip eden Mehmet Açıkgöz çizgi üzerinden meşin yuvarlağa dokunarak takımının ve kendisinin 2.golünü Duaçınarı ağlarına gönderdi.(2-0) İlk yarıda bu skorla kapandı.

Oyunun ikinci yarısında da etkili futbolunu sürdüren Elmasbahçe 76.Dakikada sağ çaprazdan ceza sahası köşesinden nefis bir vuruş yapan Enes Farkı 3-0 a taşıdı. Karşılaşmanın son dakikalarında 89.dakikada oyuna sonradan giren Utku maçın skorunu belirleyen golü atarak skoru 4-0 olarak belirledi.

Elmasbahçe-Duaçınarı:4-0

SAHA: Atıcılar 2

HAKEMLER: Metin Hacıoğlu (7), Doğacan Arslan (6), Ali Osman Daşdemir (6)

ELMASBAHÇE: Mehmet Yücel (6), Enes (7), Recep (7), Şükrü (7), İsmail (7), Orhan (6) (Dk.77 Cüneyt 2), Ahmet Safa (7), Mehmet Açıkgöz (8) (Dk.81 İsa 1), Lütfü (7), Ufuk (7), Semih (5) (Dk.58 Utku 6)

DUAÇINARI: Cihan (3), Çağatay (4), Günay (4), Başaran (4), Özcan (4), Ertuğrul (4) (Dk.68 Yusuf 3), Turgay (5), Bünyamin (4) (Dk.70 Uğur 2), Selahattin (4), Aykut (4) (Dk.28 Yedek Kaleci Can 4), Murat (4)

GOLLER: Dk.35-37 Mehmet Açıkgöz,Dk.76 Enes ,Dk.89 Utku (Elmasbahçe)

KIRMIZIKART: Dk.26 Cihan( Kaleci ) (Duaçınarı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir