DUAÇINARI SPOR – ELMASBAHÇELER SPOR SÜPER AMATÖR KÜME

Elmasbahçe, Lider Duaçınarı’na Dur dedi.2-0

Süper amatör küme C-Grubunda zirve yarışı yapan Duaçınarı ,Elmasbahçe karşılaşmasında gülen taraf lider Duaçınarı’nı 2-0 yenen Elmasbahçe oldu.

Şahin Başol Tesislerinde oynanan karşılaşmada takımlar sahaya mutlak galibiyet paralosu ile çıktılar. Dakikalar ilerledikçe iki takımda bir birine üstünlük kurabilmek için topla daha fazla oynayarak adeta rakibinindikatini dağıtarak gol yollarında etkili olmaya çalıştılar. Orta sahada Kora kor bir mücadele örneği sergilemeye çalışan iki takım zaman zaman ceza sahası içine girip tehlikeli olmaya çalıştılar.

İlk yarının son saniyelerine girilirken Elmasbahçe daha etkili oyun sergileyerek gol aramak için bütün gücünü göstermeye başladı. Dakikalar 45.Gösterirken Orta sahadan sağ kanata gönderilen topta  Rabit Emin’in ceza sahası içine gönderdiği topla arka direkte buluşan Eray klas bir vuruş yaparak topu filelere gönderdi.1-0 İlk yarıda 1-0 Konuk ekip Elmasbahçe’nin üstünlüğü ile kapandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında beraberliği yakalamak için kanat organizasyonları ile rakibinin üzerine gitmeye başlayan Duaçınarı son vuruşları istedikleri gibi yapamayınca aradıkları gole bir türlü kavuşamadılar.

Oyunda tekrar dengeyi yakalayan Elmasbahçe ikinci gol için rakip ceza sahası içine gitmeye başladı. 63.Dakikada  Soldan Yusuf’un ceza sahası içine gönderdiği topu iyi takip eden Eray ön direkte topla buluşarak şık bir vuruş yaparak  takımının ve kendisinin ikinci golünü attı.

Bu dakikadan sonra iki takımda gol aradı fakat ataklar sonuç vermeyince karşılaşmada Eray’ın attığı 2 golle 2-0 Elmasbahçe’nin üstünlüğü ile sona erdi . Bu sonuçlar bir hafta aradan sonra Elmasbahçe Grup liderliğini tekrar geri aldı.

Duaçınarı-Elmasbahçe:0-2

SAHA: Şahin Başol Tesisleri

HAKEMLER: Süleyman Soyutürk (7), Onur Tanrıverdi (7), Mustafa Uğur Erkan (7)

DUAÇINARI: Orkun (6), Çağatay (6), Özcan (6), Samet (6), Kadir (6), Uğur (5) (Dk.70 Selçuk 4), Oğuz (5) (Dk.65 Turgay 4), Salih (6), Oğuzkan (6), Furkan (6), Cenk (6)

ELMASBAHÇE: Mehmet Yücel (7),Rabit Emin (8), Yusuf (8), İsmail (7), Eray (9), Taha Berk (7), Ömer (7), Melih (8), Abdullah (7), Çağatay (7), Mehmet Alataş (7)

GOLLER: Dk.45-63 Eray (Elmasbahçe )

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir